Marka Mypupillo – więcej o nas

Psy i koty są towarzyszami ludzi już od setek i tysięcy lat. Trudno przecenić ich dobroczynny wpływ na naszą psychikę, emocje, sprawność fizyczną. Ich obecność koi i relaksuje, wielu z nas czworonożni przyjaciele dodają też energii i motywują do działania. Posiadanie zwierzaka to też odpowiedzialność, bowiem to od człowieka zależy, czy jego towarzysz będzie zdrowy i w dobrej formie.

MY-PUPILLO-opakowaniaMyPupillo to marka produkująca w Polsce wysokiej jakości suplementy dla psów i kotów. Preparaty są wytwarzane wyłącznie z naturalnych, dobrze przyswajalnych składników, a ich formuła została opracowana przez prof. nauk weterynaryjnych Bogdana Dębskiego. Nasze specyfiki są przeznaczone dla wszystkich kotów i psów, bez względu na rasę.

Kochamy zwierzęta

Swoimi działaniami chcemy przyczyniać się do wzrostu świadomości społecznej dotyczącej profilaktyki i ochrony zdrowia zwierzaków. Cała linia produktów MyPupillo została opracowana tak, by dbać o Państwa psy i koty zgodnie z wszechstronną i najnowszą wiedzą weterynaryjną.

Zaspokajamy potrzeby

Pragniemy zadbać o samopoczucie Państwa zwierząt, zaspokajać ich potrzeby, by mogły cieszyć się dobrym zdrowiem, pięknym wyglądem, witalnością i energią.

Dbamy o profilaktykę

Myślimy o kondycji psów i kotów. Nasze specyfiki zapobiegają potencjalnym problemom zdrowotnym, np. w przypadku choroby lokomocyjnej podczas podróży.

Niwelujemy problemy zdrowotne

Dzięki dobrze zbilansowanej recepturze naszych preparatów dostarczamy niezbędnych składników w przypadku niedyspozycji związanej z układem pokarmowym. Suplement na sierść dla psa czy kota będzie natomiast pomocny przy kłopotach z nadmiernym linieniem. Odpowiednie składniki diety mogą być nieodzowne do utrzymania zdrowej sierści u czworonoga.

Troszczymy się o uczucia i emocje

Wspomagamy Państwa czworonogi w sytuacjach stresu i dyskomfortu psychicznego. Opracowany przez nas środek uspokajający dla zwierząt neutralizuje nieprzyjemne doznania i uciążliwości związane m.in. z odgłosami burzy czy wybuchami fajerwerków.

Naszą ambicją jest stałe rozwijanie i wzbogacanie marki MyPupillo w trosce o potrzeby zwierząt domowych oraz oczekiwania ich właścicieli. Dokładamy wszelkich starań, żeby w oparciu o najnowszą wiedzę i nowoczesne technologie tworzyć wysokiej jakości naturalne produkty oraz promować zdrowy i aktywny tryb życia Państwa zwierząt domowych. Nasze suplementy dla kotów i psów są nieodzownym wparciem w utrzymywaniu pupili w dobrym zdrowie i świetnej kondycji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!