Zdrowa sierść

Zdrowa sierść polecany środek

Preparat wzmacniający sierść psa i kota – suplement Zdrowa sierść

Cieszymy się, że preparaty wzmacniające sierść psów i kotów MyPupillo zyskują Państwa zaufanie i są coraz częściej wybierane przez właścicieli czworonogów. Produkcja naszych preparatów ma miejsce w Polsce, co pozwala nam na każdym etapie ich wytwarzania zadbać o najwyższą jakość.

Suplementacja diety czworonoga to dobry sposób na zdrową i ładną sierść psa czy kota. Opracowaliśmy suplement w formie łatwych w podaniu kapsułek „twist-off’’ dedykowany psom i kotom powyżej 12 tygodnia życia. Skutecznie poprawia kondycję skóry oraz jakość sierści, nadając jej połysku, aksamitności i objętości. Wzbogaca dietę o czysty olej rybi stanowiący źródło cennych kwasów tłuszczowych OMEGA-3 szczególnie ważnych w okresie sezonowej wymiany okrywy włosowej. Skład naszego preparatu My Pupillo Zdrowa Sierść został starannie przygotowany, we współpracy z prof. nauk wet. Bogdanem Dębskim.

Preparat MyPupillo Zdrowa Sierść regularnie stosowany sprawia, że sierść każdego pupila jest gęsta, aksamitna i lśniąca. Jeśli w organizmie psa lub kota brakuje ważnych składników pokarmowych, może dochodzić do nadmiernego wypadania sierści. Suplementy pomogą uzupełnić te niedobory. Obok zapewnienia zwierzakowi odpowiedniej porcji witamin warto też zadbać o to, by jego codzienna dieta była właściwa i dobrze zbilansowana. O sierść psa czy kota należy też dbać przez pielęgnację z wykorzystaniem bezpiecznych preparatów.

Oferowany przez nas suplement na sierść dla pasa i kota wzmacnia również skórę zwierzęcia. Warto podkreślić, że to naturalny produkt wytwarzany w Polsce.

SKŁAD
olej z ryb (Omega3)
w tym:
325 mg
EPA 165 mg
DHA 110 mg
DODATKI DIETETYCZNE
witamina E 6 mg/ kapsułka
SKŁADNIKI ANALITYCZNE
białko 34%
włókno surowe 10%
zawartość tłuszczu 12%
materia nieorganiczna 2%

 

Kwasy Omega 3 w tym EPA i DHA zawarte w oleju z ryb wspomagają kondycję skóry i sierści zwierzęcia.
Witamina E wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, utrzymanie prawidłowego stanu skóry.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek twist-off.

Wszystkie produkty MyPupillo i użyte w nich składniki są pochodzenia naturalnego.

Produkt wyprodukowano w Polsce.

Formuła opracowana przez prof. nauk wet. Bogdana Dębskiego

Środek ma postać wygodnych do podania kapsułek twist-off.

Końcówkę kapsułki należy przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do pyska lub wymieszać z karmą podczas posiłku. Kapsułka twist-off może też być podana w całości do pyska.

Produkt MyPupillo „Zdrowa sierść” jest przeznaczony dla psów i kotów  powyżej 12 tygodnia życia. Zalecany jest przy nadmiernym wypadaniu sierści lub przy przedłużającym się okresie linienia.

1 kapsułka na 5 kg masy ciała zwierzęcia na dobę.

Rozumiemy potrzeby waszych zwierząt

Zobacz więcej produktów