Preparat na biegunkę u psa i kota – Węgiel Complex

Środek na trawienie psy i koty

MyPupillo węgeil complex

Cieszy nas fakt, że właściciele czworonogów są coraz bardziej przekonani do proponowanych przez nas suplementów diety, w tym preparatów na biegunkę u psa i kota. Wszystkie produkty marki MyPupillo produkowane są w Polsce pod ścisłym nadzorem inspektora weterynarii, na każdym etapie ich produkcji ściśle przestrzegamy standardów, aby zapewnić naszym wyrobom odpowiednią jakość.

Węgiel na biegunkę u psa i kota

Oferowany przez nas produkt MyPupillo Węgiel Complex to ceniony przez Klientów preparat na biegunkę dla psa i kota, stosowany w przypadku dolegliwości układu pokarmowego takich jak biegunki, gazy, wzdęcia, nieprzyjemny oddech. Formuła preparatu Węgiel Complex została opracowana we współpracy z prof. nauk wet. Bogdanem Dębskim.

Działanie aktywnego węgla na biegunkę u psa czy kota polega na wiązaniu różnych substancji w przewodzie pokarmowym, w tym stymulujących perystaltykę jelit, bakterii, produktów gnilnych, gazów jelitowych oraz substancji toksycznych. Efektem zastosowania preparatu przeciw biegunce dla kota czy psa jest mniejsze przenikanie wody do jelit, a co za tym idzie – zmniejszenie nasilenia nieporządnych objawów u zwierzęcia. Drugim bardzo ważnym składnikiem węgla na biegunkę u psa i kota jest ekstrakt z ostropestu plamistego (Silybum matianum), którego działanie w szczególny sposób wspiera pracę wątroby.

Preparat na biegunkę dla psa i kota, MyPupillo Węgiel Complex, jest w pełni naturalnym preparatem, łatwym do zaaplikowania zwierzakowi, gdyż podaje się go w formie kapsułki bezpośrednio do pyska lub zawartość kapsułki można wymieszać z karmą. Węgiel, podobnie jak preparat na chorobę lokomocyjną dla psa i kota, warto mieć w swojej domowej apteczce na awaryjne sytuacje. Gwarantujemy, że to najwyższej jakości bezpieczny dla czworonoga suplement diety.

SKŁAD
węgiel roślinny 56,5%
DODATKI SENSORYCZNE
ostropest plamisty-ekstrakt 40 mg/ kapsułka
SKŁADNIKI ANALITYCZNE
białko 15%
włókno surowe 37%
oleje i tłuszcze surowe 0.3%
materia nieorganiczna 30,8%

 

Węgiel aktywny to substancja aktywna pochodzenia naturalnego charakteryzująca się bardzo dużą powierzchnią wchłaniania ok. 3300m2/g substancji.

Ostropest plamisty wspomaga regenerację wątroby.

Opakowanie zawiera 30 kapsułek.

Wszystkie produkty MyPupillo i użyte w nich składniki są pochodzenia naturalnego.

Produkt wyprodukowano w Polsce.

Formuła opracowana przez prof. nauk wet. Bogdana Dębskiego

Produkt ma postać wygodnych kapsułek, które można podać bezpośrednio do pyska lub ich  zawartość wymieszać z karmą podczas posiłku.Podanie preparatu może spowodować naturalne zjawisko zabarwienia kału na kolor czarny.

Węgiel aktywny ma zastosowanie przy dolegliwościach ze strony układu pokarmowego – biegunkach nieznanego pochodzenia, nadmiernych gazach i wzdęciach, niemiłym oddechu.

Należy podać 2 kapsułki na 10 kg masy zwierzęcia na dobę. W razie potrzeby, dawkę można powtarzać co kilka godzin. Podanie węgla może spowodować zmianę barwy kału na czarny.

Rozumiemy potrzeby waszych zwierząt

Zobacz więcej produktów