Preparat uspokajający dla psa i kota: na stres i chorobę lokomocyjną

Stres i lokomocja polecany środek

MyPupillo na stres i podróż

Preparaty uspokajające dla psa i kota marki MyPupillo są coraz chętniej wybierane przez tych właścicieli czworonogów, którym zależy na zdrowiu i dobrej formie swoich pupili. Cieszy nas fakt, że udało nam się zyskać Państwa zaufanie i lojalność. Nasze preparaty na stres dla kota, podobnie jak suplementy na sierść dla psa produkowane w naszej fabryce w Polsce. Kontrolujemy cały proces ich wytwarzania, więc jakość pozostaje bez zarzutu.

Preparat na chorobę lokomocyjną dla psa i kota

MyPupillo NA STRES i PODRÓŻ to specjalistyczny preparat na chorobę lokomocyjną dla psa i kota dedykowany czworonogom powyżej 12 tygodnia życia. Zawarte w nim składniki aktywne pomagają minimalizować objawy stresu jak np. nadmierne pobudliwe zachowanie, nerwowość, ciągłe ujadanie oraz lękliwość.

Warto mieć ten preparat ze sobą, jeśli wybieramy się w podróż z psem lub kotem cierpiącym na chorobę lokomocyjną. Nasz preparat uspokajający dla kota i psa może być przydatny również w domu w codziennych sytuacjach, jeśli zwierzak jest nerwowy np. ujada bez powodu albo boi się nowych sytuacji, odgłosów burzy czy fajerwerków.

Warto pamiętać, że spokój i komfort psychiczny jest częścią ogólnego dobrostanu zwierzaka i warto zadbać o to, by samopoczucie naszego pupila było zawsze dobre. Sami, mimo że mamy się za racjonalne istoty, często reagujemy nerwowo, a nawet złościmy się bez powodu – i nie towarzyszą nam wtedy pozytywne emocje. Łatwo więc sobie wyobrazić, jak w takich stresujących sytuacjach się czuje zwierzak i zadbać o to, by mu pomóc.

SKŁAD
ekstrakt z rumianku (Matricaria chamomilla L.)  25%
DODATKI DIETETYCZNE
l-tryptofan 50 mg/ kapsułka
DODATKI SENSORYCZNE
ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego 100 mg/ kapsułka
ekstrakt z dziurawca 50 mg/ kapsułka
SKŁADNIKI ANALITYCZNE
białko 26%
włókno surowe 21%
zawartość tłuszczu 0.2%
materia nieorganiczna 9%

 

Kozłek lekarski (waleriana), dziurawiec, rumianek-posiadają właściwości uspokajające i przeciwlękowe.
L-tryptofan-zmniejsza napięcie i podatność na stres.

Opakowanie zawiera 30 kapsułek

Wszystkie produkty MyPupillo i uzyte w nich składniki są pochodzenia naturalnego.

Produkt wyprodukowano w Polsce
Formuła opracowana przez prof.nauk.wet.Bogdana Dębskiego

Produkt ma postać wygodnych kapsułek, które można podać bezpośrednio do pyska lub ich  zawartość wymieszać z karmą podczas posiłku  . Należy podać 2 kapsułki na 10 kg masy zwierzęcia na dobę. W razie potrzeby, dawkę można powtarzać co kilka godzin.

Preparat uspokajający dla zwierząt przeznaczony jest dla wszystkich psów i kotów powyżej 12 tygodnia życia.

1 kapsułka na 10 kg masy ciała zwierzęcia na dobę. W razie potrzeby podaż kapsułek można zwiększyć do 2 szt na 10 kg masy ciała na dobę. Dla osiągnięcia najlepszego efektu produkt należy podać godzinę przed spodziewaną sytuacją stresową lub podróżą.

Rozumiemy potrzeby waszych zwierząt

Zobacz więcej produktów