Preparat na stawy i kości dla psów od marki MyPupillo

preparat na stawy i kości dla psów

MyPupillo Stawy Complex buteleczka

Sprawne poruszanie to dla psa sprawa priorytetowa. Większość ras psów lubi ruch, ale zdrowe kości i stawy zapewniają też odpowiedni komfort pupilom, które na co dzień preferują raczej leniwy tryb życia.

Preparaty na stawy i kości dla psów marki MyPupillo zyskały już zaufanie Klientów, co nas bardzo cieszy. Nasze produkowane w Polsce suplementy dla zwierząt są w pełni bezpieczne, a ich jakości nie można nic zarzucić.

Regularne podawanie naszego preparatu na stawy i kości dla psów wspomaga rozwój i funkcjonowanie układu kostno-stawowego u zwierząt w różnym wieku.

Preparat na stawy dla psów

W trosce o zdrowie i dobrą formę Państwa pupili opracowaliśmy specjalistyczny preparat na stawy i kości dla psów MY PUPILLO STAWY COMPLEX. Wspomaga on prawidłowe funkcjonowanie i ochronę układu kostno-stawowego u psów dorosłych. Preparat dostarcza
niezbędnych substancji czynnych jak chondroityna, glukozamina i MSM(dimetylosulfon), których podaż w diecie jest wysoce istotna szczególnie u psów powyżej 5 roku życia. Skład naszego preparatu na stawy dla psa został starannie przygotowany. Podobnie jak inne nasze produkty, np. suplement na sierść dla psa, jego formuła została opracowana we współpracy z prof. nauk wet. Bogdanem Dębskim. Preparat wzmacnia strukturę stawów oraz je regeneruje, reguluje też prawidłowe wydzielanie mazi stawowej. Podawanie preparatu na stawy dla psa sprawia, że jego kości i stawy są bardziej odporne i mniej podatne na mikrourazy.

Nasz preparat dostępny w formie kapsułek łatwo podać zwierzęciu bezpośrednio do pyska lub wraz z karmą, jest on też łatwo przyswajalny.

Sprawne poruszanie to dla pasa sprawa priorytetowa. Większość ras psów lubi ruch, ale zdrowe kości i stawy zapewniają też odpowiedni komfort życia pieskom, które na co dzień raczej się dużo nie ruszają.

Regularne podawanie naszego preparatu na stawy i kości dla psów wspomaga rozwój i funkcjonowanie układu kostno-stawowego u zwierząt w różnym wieku. Polecamy.

SKŁAD
 siarczan glukozaminy  38,46%
 siarczan chondroityny  19,23%
 MSM dimetylosulfon  5,13%
 kolagen hydrolizowany  2,56%
DODATKI DIETETYCZNE
 kwas l-askorbinowy(witamina C)  40 mg/ kapsułka
 siarczan manganowy monohydrat  7,7 mg/ kapsułka
DODATKI SENSORYCZNE
 ekstrakt z korzenia czarciego pazura  100 mg/ kapsułka
SKŁADNIKI ANALITYCZNE
 białko  21,5%
 włókno surowe  0,2%
 zawartość tłuszczu  0%
 materia nieorganiczna  90,2%

 

Siarczan chondroityny – zapewnia elastyczność ścięgien, stymuluje syntezę tkanki chrzęstnej oraz prawidłowe wydzielanie mazi stawowej.

Opakowanie zawiera 90 kapsułek.

Wszystkie produkty MyPupillo i użyte w nich składniki są pochodzenia naturalnego.

Produkt wyprodukowano w Polsce.
Formuła opracowana przez prof.nauk.wet.Bogdana Dębskiego

Środek ma postać wygodnych kapsułek, które można podać bezpośrednio do pyska lub, których zawartość  należy wymieszać z karmą podczas posiłku.

Psy poniżej 20 kg masy ciała 1 kapsułka dziennie.
Psy powyżej 20 kg masy ciała 2 kapsułki dziennie.
Preparat podawać codziennie przez okres 6 tygodni następnie zrobić 2 tygodnie przerwy po której można powrócić do podawania.

Rozumiemy potrzeby waszych zwierząt

Zobacz więcej produktów